KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486328
nr 1348 6328
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Marknad. Signerad. Olja på pannå, 33x41 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:43:11
21/9 15:04:10